HelpDesk 8-18hod.: 725 810 992
Provozovatelbezdrátovéhointernetu
More Website Templates at TemplateMonster.com!

IP kamery

Vzhledem ke světovým trendům v oblasti bezpečnostního dohledu a stále větším pokrokem v oblasti digitalizace videosignálu se začínají prosazovat tzv. IP kamery. Analogové kamery jsou limitovány šířkou pásma, kterou má k dispozici norma PAL, takže jejich rozlišení je omezené. Toto neplatí u IP kamer, kde díky vývoji dokonalejších snímačů a zvyšování kompresních technik může dosahovat rozlišení až několika megapixelů ( 1 megapixel = 1 milion bodů). V současné době jsou na trhu IP kamery s rozlišením až cca 5 megapixelů, tyto kamery využívají většinou obrazové snímače CMOS.

Vypracujeme Vám projekt na míru, který s Vámi doladíme podle Vašich požadavů a potřeb. Následně provedeme i montáž a poskytneme servis těchto systémů.

Kamerovými systémy můžete sledovat:

  • areály výrobních a komerčních objektů.
  • výrobní provozy (pohyb materiálu).
  • interiéry objektů.
  • plochy parkovišť.
  • monitorovat vjezdy vozidel do areálu.

V případě Vašeho zájmu zpracujeme cenovou nabídku podle Vámi zadaných údajů a pokud Vás naše nabídka zaujme, rádi přijedeme k Vám na objekt zkonzultovat Vaše potřeby s našimi doporučeními vycházejícími z našich zkušeností a zpracujeme přesný projekt zamezpečovacího zařízení a cenovou kalkulaci.